Tel.: 58 320 22 67 (do 70) VINCENT Sp. z o.o. 80-719 Gdańsk ul. Litewska 11/13

Twin-N90 zgrzewarka

(półautomatyczne)


Zgrzewarka typu Twin N90 przeznaczona jest do integracji z linią produkcyjną. Dzięki zastosowaniu wysokiej technologii elementów mechanicznych użytych do produkcji zgrzewarki Twin wyróżniają się wysoką wydajnością oraz niezawodnością.

 

Informacje dodatkowe

Maszyna automatycznie odbiera jednostkowe opakowania z taśmociągu poprzedniego urządzenia znajdującego się w linii, grupuje przedmioty w opakowania zbiorcze, zamyka je w rękawie foliowym i przepycha na stolik odbiorczy.

Następnie uformowany pakiet zabierany jest przez taśmę transportową tunelu do komory grzewczej, gdzie po obkurczeniu i przejściu przez układ chłodzący (który nadaje ostateczny kształt zgrzewce) podawany jest na blat odbiorczy. Proces ten odbywa się w pełni automatycznie bez udziału operatora.

Zgrzewarka półautomatyczna Twin doskonale nadaje się do pakowania przedmiotów produkowanych na skalę przemysłową. Eliminuje problemy związane z małą wydajnością tradycyjnych technik pakowania i skraca znacznie cykl produkcyjny.

Zgrzewarka TwinN90 została wyposażona w pas podający pod kątem 90°. Każda ze zgrzewarek typu Twin dostosowana jest do indywidualnych potrzeb klienta.

masz pytanie o ten produkt?

Jeżeli jesteś zainteresowany tym produktem, skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na wszytkie Twoje pytania.Więcej produktów znajdziesz w kategorii głównej Maszyny Pakujące

Nasz kanał Youtube

Polecamy kolekcję filmów przedstawiających działanie maszyn z naszej oferty.

Skontaktuj się z nami

Tel.: 58 320 22 67 (do 70)

Email: vincent@vincent.pl