Tel.: 58 320 22 67 (do 70) VINCENT Sp. z o.o. 80-719 Gdańsk ul. Litewska 11/13

Maszyny do pakowania

Na niniejszej podstronie oddajemy do Państwa dyspozycji szczegółowe dane dotyczące dostępnych w naszej ofercie maszyn pakujących. Z najistotniejszych informacji ogólnych z pewnością warto wspomnieć, że podstawowym dostawcą w zakresie prezentowanego poniżej sprzętu jest uznania i ceniona na świecie włoska marka Robopac.

Jeśli chodzi o obsługiwane przez nas branże, posiadamy maszyny do pakowania przeznaczone dla sektorów rynku, takich jak:

  • branża spożywcza i rozlewnicza,
  • firmy medyczne,
  • przedsiębiorstwa z sektora metalowego,
  • budownictwo, meblarstwo, wykończenia,
  • papier i artykuły poligraficzne,
  • a także firmy logistyczne, magazyny, hurtownie, których podstawą działalności jest efektywny transport i ergonomia w przechowywaniu określonego rodzaju produktów.

Profesjonalna maszyna do pakowania od firmy Vincent - rodzaje oraz wykorzystywane technologie.

W zależności od przeznaczenia, typu oraz techniki produkcji, asortyment maszyn do pakowania możemy podzielić na 5 podstawowych grup. Aby ułatwić Państwu zorientowanie się w bogatej ofercie naszej firmy, poniżej przygotowaliśmy zestawienie najistotniejszych rodzajów sprzętu:

 

 


Owijarki do palet, pionowe

Urządzenia te dzielą się na foliarki automatyczne, półautomatyczne oraz manualne. Spośród nich można również wyróżnić owijarki talerzowe, ramieniowe, samojezdne czy wyposażone w opcje dodatkowo zwiększające ich funkcjonalność (np. wzmocniona wytrzymałość temperaturowa, dostosowanie do produktów o nietypowych gabarytach lub moduł ważąco-zliczający).

 


Owijarki poziome

Owijarka pozioma jest maszyną pakującą przystosowaną w szczególności do foliowania wyrobów niewymiarowych i bardzo wysokich. Ten rodzaj urządzeń pozwala na owijanie produktów o dowolnej długości całkowitej. Wśród naszych foliarek poziomych występują modele sterowane ręcznie, a także częściowo lub w pełni zautomatyzowane oraz zawierające opcjonalne funkcje dodatkowe.

 

automatyczne


Zgrzewarki, pakowarki kątowe

Zgrzewarka jest maszyną do pakowania produktów w tzw. folię termokurczliwą. Podobnie jak we wcześniej omawianych typach urządzeń, również i w tym przypadku posiadamy modele sterowane ręcznie oraz - w mniejszym lub większym stopni - przez automat. Nasze pakowarki kątowe posiadają możliwość precyzyjnej regulacji intensywności zgrzewania, co umożliwia pełne dostosowanie ich działania nawet dla potrzeb foliowania wyjątkowo nietypowych produktów.

 


Pakowanie w folię termokurczliwą - polietylen

 


Kartoniarki

Specjalistyczne urządzenia (manualne lub zautomatyzowane) umożliwiające składanie oraz zaklejanie kartonów o najróżniejszych kształtach. Profesjonalna maszyna pakująca w połączeniu z jedną z naszych kartoniarek zapewnia pełną kompleksowość w zakresie wszelkich czynności związanych z przygotowywaniem towarów do wysyłki lub ich magazynowania.

 

półautomatyczna zaklejarka kartonów o różnych kształtach


Spinarki i bandownice

 


Maszyny typu Flowpack

Urządzenia umożlwiające pakowanie zarówno pionowe, jak i poziome. Flowpacki znajdują zastosowanie przede wszystkim w obrębie szerokorozumianej branży spożywczej oraz industrialnej. Zapewniają dużą różnorodność możliwych do pakowania produktów, dzięki czemu świetnie sprawdzają się w przedsiębiorstwach niemal każdego typu czy wielkości.

Wszystkich z Państwa, których zainteresowała nasza oferta zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami odnośnie konkretnych urządzeń oraz zachęcamy do zadawania pytań.

 

FLOWPACK przeznaczony do produktów plastikowych


Pakowanie w blister

 


Liczenie i ważenie

 


Akcesoria do pakowania paczek, przesyłek

 


Materiały eksploatacyjne do systemów pakowania

 

masz pytanie o produkt?

Jeżeli jesteś zainteresowany wybranym produktem, skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na wszytkie Twoje pytania.Więcej produktów znajdziesz w kategorii głównej Maszyny Pakujące

Nasz kanał Youtube

Polecamy kolekcję filmów przedstawiających działanie maszyn z naszej oferty.

Skontaktuj się z nami

Tel.: 58 320 22 67 (do 70)

Email: vincent@vincent.pl