Tel.: 58 320 22 67 (do 70) VINCENT Sp. z o.o. 80-719 Gdańsk ul. Litewska 11/13

ROBOPAC

Robopac to światowy lider w produkcji półautomatycznych maszyn do pakowania. Produkty Robopac charakteryzują się szczególnie: wytrzymałością, zaawansowaniem technologicznym oraz łatwością obsługi. Gwarantują wysoki standard potwierdzony certyfikatem jakości ISO9001.

ROBOPAC SISTEMI

Robopac Sistemi to światowy lider w produkcji automatycznych maszyn pakujących, dostosowanych do indywidualnych wymagań klienta. Produkty Robopac Sistemi charakteryzują się szczególnie: wytrzymałością, zaawansowaniem technologicznym oraz łatwością obsługi. Gwarantują wysoki standard potwierdzony certyfikatem jakości ISO9001.

SEALED AIR

To światowa marka w produkcji specjalistycznych folii termokurczliwych dla przemysłu. Folie te są szeroko stosowane tam, gdzie zbezpieczenie produktu i jego doskonały wygląd są elementami krytycznymi. Kluczowymi atrybutami folii termokurczliwych SealedAir są wysoka odporność, mała siła obkurczania, łatwość stosowania i chrakterystyki dostosowane do wysokich prędkości pracy.

IMANPACK

Firma Imanpack wraz siecią ponad 60 partnerów i 58 przedstawicieli na całym świecie, oferuje pełną gamę automatycznych systemów pakowania, które są w stanie zaspokoić potrzeby każdej branży. Imanpack od 1975 roku zajmuje się projektowaniem i budową poziomych linii pakujących, maszyn do formowania/zamykania kartonów, maszyn do kartonowania, wysokowydajnych modułów liczących, ważących z doliczaniem, robotów oraz różnych rozwiązań do końcówki linii produkcyjnej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma Imanpack jest w stanie spełnić potrzeby najbardziej wymagających klientów.

SHANKLIN

Dzięki niezawodnej konstrukcji i wykorzystaniu najwyższej klasy materiałów Shanklin zapewnia efektywną pracę maszyn przez długie lata. Przy najwyższym poziomie jakością pakowania nasze produkty spełniają najbardziej wymagające kryteria: są łatwe w obsłudze, wszechstronne w zastosowaniu oraz bardzo ekonomiczne.

ITALFERPACK

Italferpack od wielu lat jest członkiem grupy WorldPack s.r.k, która specjalizuje się w projektowaniu oraz konstruowaniu maszyn pakujących do folii termokurczliwych. W swojej ofercie Italferpack posiada zarówno pojedyncze maszyny pakujące, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, jak i linie do aplikacji o wielu zastosowaniach

Tommy Nielsen

Tommy Nielsen od wielu lat zajmuje się produkcją półautomatycznych oraz w pełni zautomatyzowanych maszyn do pakowania w blistry. W swojej ofercie Tommy Nielsen posiada zarówno maszyny w wersjach standardowych jak i maszyny, które w procesie produkcji dostosowywane są do indywidualnych potrzeb klienta. Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, dystrybuująca swoje produkty klientom z całego świata. Oprócz działów produkcji maszyn oraz narzędzi, Tommy Nielsen zajmuję się także zaopatrzeniem w materiały przeznaczone do pakowania w blister.

PFANKUCH

Pfankuch to firma z wieloletnią tradycją w tworzeniu nowatorskich projektów i produkcji wysoce specjalistycznych maszyn kończących linie drukarskie. Pfankuch, cieszy się światowym uznaniem dzięki niezawodnym maszynom automatycznym. Firma Pfankuch specjalizuje się w budowie takich maszyn jak: - Aplikatory, głowice podające, systemy liczące jako urządzenia niezależne lub w integracji z liniami pakującymi, - Systemy grupująco-formujące, - Linie do pakowania w folię polipropylenową zapewniające idealną precyzję cyklu pakowania.

OLTREMARE

Oltremare projektuje, produkuje i instaluje szeroką gamę maszyn do procesowego przetwarzania produków takich jak: ryż, kasza, kawa, suszone owoce, przyprawy, orzech itp..Oltremare oferuje zaawansowane technologicznie rozwiązania usprawniające jakość i minimalizujące koszt wartości dodanej wytwarzanego produktu.W szczególności Oltremare produkuje maszyny procesowe, separatory koloru, długości, grubości, wymiaru itp., maszyny dezynfekujące i pakujące próżniowo.
Skontaktuj się z nami

Tel.: 58 320 22 67 (do 70)

Email: vincent@vincent.pl