Tel.: 58 320 22 67 (do 70) VINCENT Sp. z o.o. 80-719 Gdańsk ul. Litewska 11/13

FOLIA STRETCH DO PAKOWANIA

(folia stretch i siatka klima-net)


Folia stretch, od samego początku istnienia firmy Vincent, jest dla nas jednym z podstawowych typów asortymentu. Jeśli chodzi o zaopatrywanie rozmaitych fabryk, magazynów, sortowni i zakładów produkcyjnych w tego typu materiały eksploatacyjne, dysponujemy w tej materii ponad 26-letnim doświadczeniem. Na przestrzeni czasu mieliśmy wiele okazji do przetestowania właściwości rozmaitych produktów, przeznaczonych do stosowania w obrębie różnych maszyn. Dzięki temu folie stretch, które obecnie Państwu proponujemy, stanowią owoc starannego i długotrwałego selekcjonowania pod względem optymalnych właściwości. Nasza oferta jest ponadto niezwykle obszerna i kompleksowa. W asortymencie posiadamy folie różniące się od siebie wysokością, długością rolki, grubością struktury, kolorami oraz przeznaczeniem, dzięki czemu zawsze jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni produkt do potrzeb sygnalizowanych przez klienta.

Folie stretch – dostępne rodzaje

Aby umożliwić Państwu lepsze rozeznanie się w ofercie naszej firmy, poniżej prezentujemy krótkie zestawienie najważniejszych rodzajów oferowanej przez nas folii stretch:

 • folia transparentna – jeden z najpowszechniej stosowanych typów stretchu, zarówno w przypadku przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, zapewniający dużą funkcjonalność, wygodę stosowania oraz relatywnie niską cenę. Spośród jej licznych zalet można wymienić m.in. wysoki współczynnik rozciągliwości, silne spinanie foliowanych obiektów, dużą wydajność, ograniczony stopień sklejania się z własną strukturą oraz bardzo szeroki wachlarz dostępnych wariantów.
   
 • strecz czarny - druga spośród najczęściej wykorzystywanych folii stretch, różniąca się od swojego przezroczystego odpowiednika przede wszystkim brakiem przepuszczalności światła, a co za tym idzie większą ochroną zabezpieczonego towaru przed szkodliwym działaniem promieni UV oraz przed wzrokiem potencjalnych złodziei lub wandali.
   
 • folie białe i kolorowe - posiadające właściwości niemal identyczne jak folia czarna, jednak zapewniające szerszy zakres możliwości, jeśli chodzi o końcowy wygląd ładunku. Kolorowe folie stretch wykorzystuje się przede wszystkim dla uzyskania lepszej prezencji pakowanego towaru.
   
 • Mini Rapy - kompaktowy i bardziej poręczny rodzaj stretchu, umożliwiający szybkie i wygodne manualne pakowanie obiektów o małych rozmiarach. Dostępny w różnych kolorach. Dodatkowo producent wyposażył Mini Rapy w możliwość ich osadzenia w wygodnym aplikatorze, ułatwiającym pracę.
   
 • folia beztubowa – tym, co wyróżnią ją na tle innych wyrobów z tej kategorii, jest fakt pozbawienia jej znajdującego się zwykle wewnątrz rolki tubusu, dzięki czemu możliwa jest łatwiejsza aplikacja w obrębie maszyny foliującej oraz niższa waga, zmniejszająca również bezpośredni koszt zakupu. Jeśli chodzi o aspekt taki jak cena, warto również wspomnieć, że folie beztubowe po ich zużyciu nie generują odpadów w formie wspomnianego tubusu, co także zwiększa opłacalność ich stosowania.
   
 • prestretch - folia tego typu stanowi bardziej ekonomiczną alternatywę dla konwencjonalnych rodzajów stretchu, ponieważ już na etapie produkcji jej struktura została w lekkim stopniu rozciągnięta. Działanie to przekłada się w sposób bezpośredni na jej mniejsze objętościowo zużycie, szybszą aplikację w ramach zabezpieczanych ładunków oraz łatwiejszą do uzyskania optymalną siłę i szczelność naciągu.
   
 • maszynowe folie stretch - przeznaczone do stosowania w ramach zautomatyzowanych urządzeń takich jak foliarka. Jeśli chodzi o właściwości, są one bardziej wytrzymałe od swoich klasycznych odpowiedników oraz oferują lepsze parametry wydajnościowe. Pakowanie w folię za pośrednictwem maszyn gwarantuje bowiem większą szczelność i o wiele bardziej precyzyjne gospodarowanie dostępnym materiałem.

 

masz pytanie o ten produkt?

Jeżeli jesteś zainteresowany tym produktem, skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na wszytkie Twoje pytania.Więcej produktów znajdziesz w kategorii głównej Maszyny Pakujące

Nasz kanał Youtube

Polecamy kolekcję filmów przedstawiających działanie maszyn z naszej oferty.

Skontaktuj się z nami

Tel.: 58 320 22 67 (do 70)

Email: vincent@vincent.pl