Tel.: 58 320 22 67 (do 70) VINCENT Sp. z o.o. 80-719 Gdańsk ul. Litewska 11/13

Wydajne owijarki automatyczne

Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości, niezawodne automaty pakujące renomowanej włoskiej marki ROBOPAC. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem, więc możemy zaproponować nie tylko szybkie terminy realizacji i ciągłość dostaw, ale przede wszystkim atrakcyjne ceny.

Czytaj więcej

W asortymencie posiadamy takie modele jak owijarka automatyczna pionowa oraz pozioma, a także automatyczne maszyny spinające i szeroki wybór opcji dodatkowych do naszych maszyn automatycznych.

Automatyczna owijarka do palet jest urządzeniem, które służy do owijania towarów umieszczonych na paletach. Jej wyjątkowa wydajność przydaje się w miejscach, gdzie liczy się szybkość pakowania przy jednocześnie niskim nakładzie pracy oraz maksymalizacji oszczędności. Automatyczne owijarki do palet spotkać można zarówno w małych firmach, jak i w średnich oraz dużych przedsiębiorstwach. Nasze maszyny posiadają wszystkie wymagane certyfikaty potwierdzające wysokie parametry pracy i spełnienie obowiązujących norm.

Maszyny zgodnie z najwyższymi standardami

Wdrożenie oraz korzystanie we własnym przedsiębiorstwie z owijarek automatycznych pozwala uzyskać realne korzyści w krótkim czasie. Dzięki możliwości regulacji za pomocą tych maszyn uda się dokładnie owinąć pakunek, co zapewni mu pełną stabilność. Co ważne można zabezpieczyć towary o rozmaitych kształtach i rozmiarach. Owijarka do palet automatyczna gwarantuje również 100%-ową powtarzalność rezultatów – łatwo więc opracować wstępnie sposób pakowania, po czym powielać go przy kolejnych partiach towaru.

Owijanie za pomocą maszyn automatycznych trwa o wiele krócej, niż wykonywanie tej czynności przez pracowników. Przedsiębiorstwo może więc zaoszczędzić dużo czasu, a tym samym zapakować więcej towarów. Programowanie urządzeń dodatkowo zwalnia pracownika z potrzeby stania przy maszynie, pozwalając mu skupić się na innych zadaniach. Podczas owijania maszynowego folia bardziej się rozciąga, a tym samym zużywana jest w mniejszych ilościach.

Urządzenia dostosowane do potrzeb przedsiębiorstwa

Foliarka automatyczna to maszyna, która może być dopasowana do konkretnych warunków panujących w firmie. Nasi specjaliści służą fachową pomocą przy kompletowaniu zamówienia, wybierając dla klientów optymalne maszyny, dzięki którym zmaksymalizują wydajność swoich przedsiębiorstw. Zawsze przedstawiamy klientom wszystkie korzyści, które osiągną po zakupie naszych urządzeń.

Wszystkie maszyny zostały wykonane przez producenta z najwyższą starannością. Poszczególne elementy powstają z najlepszych materiałów, są odporne na zużycie i działają niezawodnie przez długi czas. Nasze owijarki bez problemu można wdrożyć oraz zintegrować z istniejącymi liniami produkcyjnymi bez konieczności dużych przestojów w pracy. Dostarczamy maszyny skonfigurowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Dysponujemy również szerokim wyborem folii do pakowania oraz profesjonalnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym wszystkich sprzedawanych maszyn.

Szeroki wybór owijarek automatycznych

Dysponujemy maszynami o różnej wydajności, przeznaczonymi do wykonywania różnych zadań. Automatyczna owijarka do bel Spiror jest w stanie zabezpieczyć aluminiowe rury, drzwi, okna, panele, całe meble i inne przedmioty o podłużnych kształtach. Dostępne są średnice pierścienia obrotowego w zakresie od 1300 do 2500 mm. Urządzenie doskonale radzi sobie z nietypowymi produktami i pracuje z prędkością obrotową dochodzącą do 85 obr/min (w zależności od modelu).

Automatyczna maszyna końcowa Roboband w wersji 1VH oraz 2VH doskonale stabilizuje towary znajdujące się na palecie. Model 2VH może nakładać dwie taśmy folii w tym samym czasie. Owijarka Rotoplat jest w stanie owijać ładunek za pomocą folii lub siatki. Posiada specjalne rolki służące do transportu palety.

Dysponujemy również wyposażaniem dodatkowym, zwiększającym funkcjonalność naszych maszyn. W ofercie znajdują się spersonalizowane systemy rolkowe, transportery łańcuchowe, talerze obrotowe, podnośniki oraz windy paletowe.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, zapraszamy do współpracy.

masz pytanie o produkt?

Jeżeli jesteś zainteresowany wybranym produktem, skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na wszytkie Twoje pytania.Więcej produktów znajdziesz w kategorii głównej Maszyny Pakujące

Nasz kanał Youtube

Polecamy kolekcję filmów przedstawiających działanie maszyn z naszej oferty.

Skontaktuj się z nami

Tel.: 58 320 22 67 (do 70)

Email: vincent@vincent.pl