Tel.: 58 320 22 67 (do 70) VINCENT Sp. z o.o. 80-719 Gdańsk ul. Litewska 11/13
 • 2020-07-30

  ZAPRASZAMY DO NASZEGO SHOWROOMU W TARNOWIE PODGÓRNYM

  62-080 Tarnowo Podgórne 
  ul.Poznańska 22B
   
   
   
  testujemy,
  pakujemy,
  uczymy,
  dobieramy,
  indywidualizujemy rozwiązania,
  POMAGAMY 

   

   

  Chcemy być bliżej Klienta, przy okazji powiększania przestrzeni biurowej i magazynowej uruchomiliśmy swój pierwszy showroom w Polsce, w krórym znajduje sie cała gama maszyn pakujacych, od owijarek talerzowych, po automatyczne maszyny pakujące. 

  Vincent – firma z trzydziestoletnim doświadczeniem w branży pakowania obecna jest dziś w trzech miastach na terenie Polski: w Gdańsku, Dąbrowie Górniczej oraz Poznaniu -  w prężnie rozwijającej się strefie przemysłowej – Tarnowie Podgórnym.

  Vincent Showroom to miejsce, w którym odkryjecie szeroki wybór nowoczesnych urządzeń pakujących oraz materiałów opakowaniowych cechujących się wysoką funkcjonalnością, jakością oraz trwałością.

  W naszej siedzibie można zobaczyć wyjątkową ekspozycję maszyn włoskiej firmy Robopac, potentata na rynku systemów pakowania, przetestować i dobrac odpowiednią maszyne oraz materiały opakowaniowe gwarantujące niskie koszty pakowania.

  Celem założenia Showtoomu jest przekazanie klientowi większej ilości informacji poprzez szkolenie z różnych opcji optymalizacji własnych procesów na końcu linii.

  Zależy nam na tym, ażeby nowe miejsce było nie tylko wizytówką firmy i miejscem spotkań z klientami, ale też pełniło funkcję edukacyjną . Mamy świetnych, wysoko wykwalifikowanych handlowców , którzy bez problemu zapewnią Państwu łatwy dostęp do wszystkich naszych produktów, katalogów oraz nowości na rynku.

   

  czytaj więcej
 • 2017-02-23

  Uruchomiliśmy Kanał YouTube Vincent

  Dla wygody oraz lepszej komunikacji założyliśmy kanał na YouTube, na którym zamieszczamy filmy z projektów, które wykonaliśmy.

  Kliknij, aby zobaczyć nasze filmy

  czytaj więcej
 • 2017-01-15

  Pionowa automatyczna owijarka folią stretch

  Nowość w ofercie, pionowa automatyczna owijarka folią stretch z obrotowym ramieniem oraz automatycznym system zakładania i odcinania folii.

  czytaj więcej
 • 2016-04-19

  Manualna owijarka palet folią stretch

  Nowość, nowoczesna owijarka, która zapewnia owijanie palet i ładunków o nieograniczonych kształtach, gabarytach i wadze (na długości i szerokości).

  czytaj więcej
Skontaktuj się z nami

Tel.: 58 320 22 67 (do 70)

Email: vincent@vincent.pl