Tel.: 58 320 22 67 (do 70) VINCENT Sp. z o.o. 80-719 Gdańsk ul. Litewska 11/13
 • 2021-03-12

  Vincent po raz kolejny laureatem nagrody

  w grudniu  2021 roku roku zostały  ogłoszone wyniki 21 edycji rankingu "Gazele Biznesu 2020". Mamy przyjemność zawiadomić, że 
  Nasza firma znalazła się w gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP. 

  czytaj więcej
 • 2021-03-01

  Rconnect

  INNOWACJE I POŁĄCZENIE W SŁUŻBIE DLA KLIENTA

  Rconnect to system do kontrolowania, gromadzenia, przetwarzania i archiwizacji dużych ilości danych z zainstalowanych maszyn. Poprzez dedykowany portal z kontrolą dostępu, dostępny z komputerów PC lub dowolnego urządzenia przenośnego, możesz połączyć się ze wszystkimi maszynami wyposażonymi w system Rconnect i monitorować ich wydajność 24/7.

  Rconnect pozwala również na usprawnienie cyklu pracy maszyny i zapewnia zdalną pomoc dzięki bezpośredniemu połączeniu z autoryzowanym serwisem ROBOPAC Systems z możliwością otwarcia interwencji serwisowej.

  System jest również ustawiony na automatyczne generowanie alarmów w przypadku problemów lub zaplanowanej konserwacji. Rconnect umożliwia również kontrolę i zarządzanie flotą dla osób posiadających wiele owijarek do folii stretch.

  Dzięki Rconnect zyskujesz:

  • Oszczędności kosztów zużycia

  • Stabilizacja i bezpieczeństwo Twoich ładunków

  • Redukcja TCO (całkowitego kosztu posiadania)

   

  Odkryj Rconnect w aplikacjach automatycznych i półautomatycznych Robopac!

  czytaj więcej
 • 2020-07-30

  ZAPRASZAMY DO NASZEGO SHOWROOMU W TARNOWIE PODGÓRNYM

  62-080 Tarnowo Podgórne 
  ul.Poznańska 22B
   
   
   
  testujemy,
  pakujemy,
  uczymy,
  dobieramy,
  indywidualizujemy rozwiązania,
  POMAGAMY 

   

   

  Chcemy być bliżej Klienta, przy okazji powiększania przestrzeni biurowej i magazynowej uruchomiliśmy swój pierwszy showroom w Polsce, w krórym znajduje sie cała gama maszyn pakujacych, od owijarek talerzowych, po automatyczne maszyny pakujące. 

  Vincent – firma z trzydziestoletnim doświadczeniem w branży pakowania obecna jest dziś w trzech miastach na terenie Polski: w Gdańsku, Dąbrowie Górniczej oraz Poznaniu -  w prężnie rozwijającej się strefie przemysłowej – Tarnowie Podgórnym.

  Vincent Showroom to miejsce, w którym odkryjecie szeroki wybór nowoczesnych urządzeń pakujących oraz materiałów opakowaniowych cechujących się wysoką funkcjonalnością, jakością oraz trwałością.

  W naszej siedzibie można zobaczyć wyjątkową ekspozycję maszyn włoskiej firmy Robopac, potentata na rynku systemów pakowania, przetestować i dobrac odpowiednią maszyne oraz materiały opakowaniowe gwarantujące niskie koszty pakowania.

  Celem założenia Showtoomu jest przekazanie klientowi większej ilości informacji poprzez szkolenie z różnych opcji optymalizacji własnych procesów na końcu linii.

  Zależy nam na tym, ażeby nowe miejsce było nie tylko wizytówką firmy i miejscem spotkań z klientami, ale też pełniło funkcję edukacyjną . Mamy świetnych, wysoko wykwalifikowanych handlowców , którzy bez problemu zapewnią Państwu łatwy dostęp do wszystkich naszych produktów, katalogów oraz nowości na rynku.

   

  czytaj więcej
 • 2017-02-23

  Uruchomiliśmy Kanał YouTube Vincent

  Dla wygody oraz lepszej komunikacji założyliśmy kanał na YouTube, na którym zamieszczamy filmy z projektów, które wykonaliśmy.

  Kliknij, aby zobaczyć nasze filmy

  czytaj więcej
 • 2017-01-15

  Pionowa automatyczna owijarka folią stretch

  Nowość w ofercie, pionowa automatyczna owijarka folią stretch z obrotowym ramieniem oraz automatycznym system zakładania i odcinania folii.

  czytaj więcej
 • 2016-04-19

  Manualna owijarka palet folią stretch

  Nowość, nowoczesna owijarka, która zapewnia owijanie palet i ładunków o nieograniczonych kształtach, gabarytach i wadze (na długości i szerokości).

  czytaj więcej
Skontaktuj się z nami

Tel.: 58 320 22 67 (do 70)

Email: vincent@vincent.pl