Tel.: 58 320 22 67 (do 70) VINCENT Sp. z o.o. 80-719 Gdańsk ul. Litewska 11/13

Manualne owijarki pionowe

manualne

Manualnie sterowane maszyny do owijania folią towarów to znakomity sposób na przyspieszenie pracy. Dzięki nim nie trzeba robić dłuższych przerw, a czas potrzebny na wykonanie samej czynności znacząco się skraca. Ręczna owijarka do folii stretch to także rozwiązanie problemów związanych z wydatkami na materiał. Maszyna wykorzystuje tylko tyle folii, ile jest wymagane w danym przypadku. W ten sposób eliminuje ryzyko pojawienia się fragmentów materiału niezdatnych do dalszego użycia.

Czytaj więcej

Intuicyjna obsługa ręcznej owijarki

Proponowane przez nas urządzenie jest bardzo proste w eksploatacji. Nie wymaga fachowej wiedzy. Manualna owijarka została zaprojektowana zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa, więc nawet niedoświadczony użytkownik nie jest narażony na urazy.

Do komfortowej i prawidłowej pracy ręczna owijarka potrzebuje jedynie 60 cm wolnej przestrzeni wokół towaru. Niewielkie gabaryty i lekkość urządzenia pozwalają na łatwe operowanie (prowadzenie, podnoszenie i opuszczanie wózka) przy użyciu minimalnej siły.

Największą zaletą manualnej owijarki marki Vincent jest jednak jej precyzja. Bardzo dokładnie uszczelnia ładunek, przygotowując go do transportu. Zapewnia towarom odpowiednią stabilność i chroni je przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych.

Jako profesjonalny producent owijarek manualnych jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde pytanie związane ze sprzętem. Zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub mailowo. Z pewnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

masz pytanie o produkt?

Jeżeli jesteś zainteresowany wybranym produktem, skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na wszytkie Twoje pytania.Więcej produktów znajdziesz w kategorii głównej Maszyny Pakujące

Nasz kanał Youtube

Polecamy kolekcję filmów przedstawiających działanie maszyn z naszej oferty.

Skontaktuj się z nami

Tel.: 58 320 22 67 (do 70)

Email: vincent@vincent.pl